Uzun Yarış



  • Program
  • Kurallar
  • Galeri
  • Katılımcılar

11.06.2021 Cuma

10.00 - 18.00  Expo

14.00 - 18.00  Çip Dağıtımı

12.06.2021 Cumartesi

10.00 - 18.00  Expo

10.00 - 18.00  Çip Dağıtımı

18.00 Teknik Toplantı

13.06.2021 Pazar

06.30 - 08.30 Çip Dağıtımı

08.00 Parkur Bilgilendirme Toplantısı

09.00 Start

1. GİRİŞ
1.1. Kurallar Turkcell Granfondo Serisi 2021 yarışları esnasında geçerli olacaktır.
1.2. Turkcell Granfondo Serisi yarışlarına kayıt yaptıran tüm sporcular bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.
1.3. Her bir katılımcı, kendisine kayıt alanında verilen yarış torbası içeriğini kontrol etmeli, kişisel bilgilerinde herhangi bir yanlışlık varsa bunu yarış yönetimine bildirmelidir.
YARIŞ KATEGORİLERİ
Yarış kategorileri cinsiyet ve yaşa göre belirlenmiştir.
ERKEK
- Genç Erkek (14-18)
- Elit Erkek (19-34)
- Master Erkek (35-39)
- Master Erkek (40-44)
- Master Erkek (45-49)
- Master Erkek (50-54)
- Master Erkek (55-59)
- Master Erkek (65+)
- Genel Klasman – Erkek
Not: 5 kişiden az katılım olan yaş kategorileri bir alt veya bir üst kategori ile birleştirilecektir.
KADIN
- Genç Kadın (14-18)
- Elit Kadın (19-34)
- Master Kadın (35-39)
- Master Kadın (40-44)
- Master Kadın (45-49)
- Master Kadın (50+)
- Genel Klasman - Kadın
Not: 5 kişiden az katılım olan yaş kategorileri bir alt veya bir üst kategori ile birleştirilecektir.
TAKIM
Takım sıralaması yoktur.
BİSİKLET VE EKİPMAN
4.1. GENEL
4.1.1. Elektrikli bisikletlerin kullanımı yasaktır.
4.1.2. Her katılımcı kendi bisikletinin güvenliğinden sorumludur. Fren ve diğer komponentlerin sorunsuz çalıştığından emin olunuz.
4.1.3. Kurallara uygun olmayan bisikletle yarışa katıldığı anlaşılan sporcular, yarıştan çıkarılacaklar ve diskalifiye edileceklerdir.
4.1.4. Suluk kafesleri sadece kadro geometrisi içinde kullanılabilir.
4.2. YARIŞ/YOL BİSİKLETLERİ
Yarışta, yarış/yol bisikletlerinin kullanımı zorunlu değildir. Ancak yarışın hızı ve türü açısından katılımcıların yol/yarış bisikletlerini tercih etmeleri arzulanır.
4.3. DAĞ BİSİKLETİ VE ŞEHİR BİSİKLETLERİ
Bu tip bisikletler yarışta kullanılabilir. Yarışa dağ bisikleti veya şehir bisikleti ile katılmayı tercih ediyorsanız, ortalama hız, zaman limitleri güvenlik gibi faktörleri lütfen göz önünde bulundurun.
4.4. ÖZEL KURALLAR
Aşağıda listelenen komponent ve parçaların yarışta kullanımı yasaktır.
- Single-speed, fixie bisikletler
- El bisikleti
- Taşıyıcılı herhangi bir bisiklet
- Kulaklık takmak yasaktır. MP3 çalar ve benzeri aletlerin kullanımı yasaktır.
KASK, YARIŞ NUMARASI
5.1. KASK
Yarış esnasında kask takmak mecburidir. Tüm kasklar DIN 33954, SNEL ve/veya ANSI güvenlik standartlarına uygun olmalıdır.
5.2. YARIŞ NUMARASI
Yarış numarası sporcunun kimliği gibidir. Yarış numarasının sporcunun mayosunun arkasında her 2 yanda ve bisikletin sele altında görünür bir şekilde kullanılması gerekmektedir.
KATILIM KOŞULLARI
6.1. Turkcell Granfondo Serisi tüm yol bisikletçilerine açıktır.
6.2. Son 5 yılda doping cezası alan sporcuların katılması yasaktır.
TURKCELL GRANFONDO SERİSİ HİZMETLERİ
7.1. Motosiklet Takibi
7.1.1. Yarışta trafik, yol ve sporcu güvenliğini sağlamak için motosikletler yer alacaktır.
7.1.2. Motosikletler yarışın kurallar dahilinde gerçekleşmesini sağlarlar ve aşağıdaki görevleri yerine getirirler:
Kurallara uymayan katılımcıların yarıştan çıkartmak, İlk yardım, teknik destek ve lider gruba yol açmak için de görev yaparlar.
SIRALAMA VE SONUÇLAR
8.1. Genel Bireysel Sonuçlar
Genel bireysel sonuçlar "Kadın" ve "Erkek" olmak üzere ikiye ayrılır. "Genel Kadınlar Sıralaması" ve "Genel Erkekler Sıralaması" şeklinde iki ayrı sonuç yayınlanacaktır.
8.2. Yarış Kategorilerine Göre Sonuçlar
Yarış kategorilerine göre sonuçlar, kadın ve erkek, yarış mesafesi ve yaş kategorileri şeklinde ayrı ayrı yayınlanacaktır.
ZAMAN ÇİPİ
9.1. Her bireysel katılımcının yarışı tamamlama süresi çip ile elektronik olarak ölçülecektir.
9.2. Kayıt esnasında size verilen elektronik çipin, kullanım talimatlarına uygun olarak, bisikletinize takılması gerekmektedir.
9.3. Yarışa başlanma zamanı her sporcu için startın verildiği saattir.
YARIŞ SIRASINDA BESLENME
10.1. Granfondo boyunca en az bir adet beslenme istasyonu kurulacaktır. İstasyon her durumda yolun sağ tarafında olacaktır. Sporcular beslenme istasyonunda durarak verilen hizmetten faydalanabilirler.
10.2. Beslenme noktalarından 1,000m önce yolun sağ tarafında ikaz levhaları konacaktır.
10.3. Yarışçı beslenme istasyonunda duracağını el işaretiyle belirterek yolun sağına geçer. Yönünü değiştirirken tedbirli davranır, diğer yarışçılara tehlike yaratmayacak şekilde dikkat ederek durur.
10.4. Destek araçlarından yiyecek ve içecek almak yasaktır. Bu kural, Yarış Komitesi tarafından, sadece hava şartları nedeniyle değiştirilebilir ve yarıştan bir gün önce teknik toplantıda duyurulur.
10.5. Yarışçılar yol kenarındaki seyircilerden veya kendi destek ekiplerinden yiyecek ve içecek alamazlar.
YARIŞI BIRAKMA VEYA ARA VERME
11.1. Eğer yarışçı mekanik sorun, sağlık şartları, vb., nedenlerle yarışı bırakmak zorunda kalırsa hemen sağ kolunu kaldırarak diğer yarışçıları bilgilendirir ve yolun en yakın kenarında durur. Daha sonra uygun ve emniyetli bir anı bekleyerek yolun sağ tarafına geçer. Orada takip arabasını beklemek zorundadır. Yardım istediğini sağ kolunu kaldırarak belli eder.
11.2. Parkuru terketmek, yarışçı sonradan parkura dönse bile, yarıştan ihraç nedenidir. Resmi beslenme noktaları yarış parkuru içinde sayılırlar.
KİŞİSEL DESTEK ARAÇLARI VE ÜÇÜNCÜ KİŞİLERDEN YARDIM ALINMASI
12.1. Yarış parkurunda kişisel veya takım destek araçlarının dolaşması kesinlikle yasaktır.
12.2. Basın araçlarından veya yarış organizasyonuna ait olmayan diğer resmi araçlardan teknik yardım veya beslenme ürünü alınması da yasaktır.
12.3. Sağlık sorunları veya kaza durumunda dışarıdan yardım alınmasına izin verilmiştir.
İSTASYON GEÇİŞ ZAMANLARI VE SPORCU TOPLAMA ARACI
13.1. İstasyon geçiş zamanları yarış komitesi tarafınca denetlenecektir. Trafik durumu uyarınca yarış komitesi, güvenlik ve emniyet birimleri ile koordineli olarak, çok geride kalmış katılımcıları, sonraki istasyona önceden belirlenen istasyon geçiş zamanından önce ulaşmak için gerekli asgari süratin altındaki hızla ilerleyen sporcuları dahi, yarıştan çıkarma hakkına sahiptir.
13.2. Herhangi bir yarışçı, mekanik, sağlık veya başka nedenlerle istasyon geçiş zamanını tutturamazsa, yarış organizasyonunun talebi uyarınca, yarışı bırakarak "sporcu toplama aracı"na geçecektir.
13.3. Hakemler ve sporcu toplama aracı yetkililerinin talimatlarına uymak zorunludur.
13.4. Yarışı belirlenen bitirme süresinin gerisinde bitiren sporcular diskalifiye edileceklerdir. Yarış sonuçlarında bu sporcuların zamanları gözükecek ancak sıralamalarda yer almayacaklardır.
GENEL SÜRME KURALLARI
14.1. Katılımcılar diğer yarışçıların geçmesini engellemeyecek, yollarını kesmeyecek veya yol dışına çıkmaya zorlamayacaklardır. Diğer katılımcılar ile temastan mümkün olduğunca kaçınacaklardır. Zorunlu haller dışında, bireysel veya ortak bir çıkar için başka bir sporcuyu fiziken çekmek veya itmek ceza maddelerine göre cezalandırılacaktır. Keza başkasını engelleyecek şekilde birdenbire durmak, şeridini aniden değiştirmek, veya yarışın başlangıcında nedensiz şekilde durmak da ilgili madde uyarınca cezalandırılacaktır (16. bölüm).
14.2. Motorlu taşıtlara tutunmak veya arkasına saklanmak yasaktır. Bu yasak kaza ve/veya mekanik duruşlar sonrasında yarışa tekrar dönmede de geçerlidir.
14.3. Yarışçılar arasında yiyecek ve içecek değişimine izin verilmiştir.
14.4. Çöp veya kullanılmış matara ve su şişeleri de dahil her türlü atığın doğaya bırakılması yasaktır. Aksi davrananlar ilgili madde uyarınca cezalandırılacaklardır (16. bölüm). Her yarışçı, çöpleri ve boş matara ve su şişelerini beslenme bölgelerindeki, yol üstündeki veya finişteki çöp kutularına atacaklardır.
MALZEME DEĞİŞİMİ VE TAMİRAT
15.1. Yarışçılar arasında alet, edevat ve yedek parça değişimine izin verilmiştir. Ancak jant ve bisiklet değişimi kesinlikle yasaktır.
15.2. Bisiklet üstündeki her türlü tamir işlemi grupların arkasında, yolun sağ tarafında -ve varsa- servis aracının önünde yapılmalıdır. Eğer yolun sağ tarafında kaldırım varsa, bu bölge de kullanılabilir.
KURAL İHLAL CEZALARI
16.1. Genel
16.1.1. İhlallerle ilgili cezalar sadece yarış komitesi tarafından verilir.
16.1.2. Cezalar Bölüm 16.2.'de belirtilmiştir ve istisnasız uygulanacaktır.
16.1.3. Yarış komitesi aşağıdaki listede yer almayan ihlaller için de ceza vermeye yetkilidir. Uygun ceza komitece belirlenecektir.
16.2. Ceza Listesi
Organizasyonun sağlığı ve katılımcıların emniyeti açısından aşağıdaki ceza baremleri uygulanacaktır:
1- Sahte bir isimle katılarak organizatörü aldatmak: 5 yıl veya ömür boyu yarıştan men ve 1000 TL para cezası.
2- Profesyonel sporcunun yarışa katılması: Yarıştan ihraç, sonuç listesinden ismin çıkarılması ve 5 yıl yarıştan men.
3- Gerekli kayıt transfer başvurusunu yerine getirmeden, yarış evraklarını başkasına devretmek: 3 yıl yarıştan men, taammüden yapılmışsa ömür boyu men.
4- Başkasının yarış çipini kullanarak organizatörü aldatmak: 3 yıl yarıştan men.
5- Eski veya yanlış yarış numarası kullanmak: 3 yıl yarıştan men.
6- Yarışçılarla veya diğer kişilerle kavga etmek: İhraç ve 3 yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
7- Bilinçli olarak tehlikeli sürüş: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
8- Kısa yoldan gitmek ve yarış parkurundan sapmak: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
9- Bariyeri kapalı hem zemin geçidi ihlal: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
10- Yarış kurallarına aykırı bisikletle yarışmak: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
11- Kasksız yarışmak veya yarış içinde kaskını çıkarmak: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
12- Yarış numarası ve zaman çipinin bulunmaması: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
KURAL İHLALLERİNİN KAYIT ALTINA ALINMASI VE İTİRAZLAR
1- Organizasyon ve yarış komitesi start, yarış süresi ve finiş bölgesindeki kural ihlallerini kayıt altına alacaklardır.
2- İhlaller "İhlal Listesi" formuyla kaydedilecek ve saklanacaktır.
3- Katılımcılar tanık oldukları kural ihlalelerini ya da kendi yarış sürelerine ilişkin itirazlarını yarış ofisinde bulunan “itiraz formunu” doldurarak ve olası kanıtları ekleyerek organizasyon komitesine iletecektir. Yarış sonunda organizasyon komitesi tarafından itirazlar incelenerek, karar ilgililere bildirilecektir.
Ad Soyad Kulüp Kategori
TUNAHAN ÖZER AYTEMIZ ALANYASPOR Genç Erkek (14-18)
EMIRHAN ÇAVUŞ EROL BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Genç Erkek (14-18)
OSMAN BURHAN AK ANKUVA BISIKLET SPOR KLÜBÜ Genç Erkek (14-18)
YUSUF KARAARSLAN DOLUNAY BISIKLET KULÜBÜ Genç Erkek (14-18)
KEREM GÜLER EVENTHLON TEAM Genç Erkek (14-18)
YIĞIT EFE AKTAŞ ANKUVA BISIKLET TAKIMI Genç Erkek (14-18)
YUSUF EREN KARTAL MARMARA RACING TEAM Genç Erkek (14-18)
MELIH ERDOĞAN FERDI Genç Erkek (14-18)
ERFAN MASHI MARMARA RACING TEAM Genç Erkek (14-18)
SEYFULLAH TARHAN FERDI LISANS Genç Erkek (14-18)
ALP EREN KÖSELER BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Genç Erkek (14-18)
OKAN İNAN SAKARYA BISIKLET KULUBÜ Genç Erkek (14-18)
DENIZ TEKİN AVCILAR ANKA BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (14-18)
EMIRHAN BAYAZ ANKUVA BISIKLET TAKIMI Genç Erkek (14-18)
AHMET SADE MARMARA RACİNG TEAM Genç Erkek (14-18)
MUHAMMED YUNUS DEMİR DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (14-18)
HASAN YAĞIZ ÖZTÜRK İTEK BISIKLET SPOR KLÜBÜ DERNEĞI Genç Erkek (14-18)
MÜCAHIT YIĞINLI DOLUNAY BISIKLET SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (14-18)
BERKE YILMAZ Genç Erkek (14-18)
KAAN SOYLU ÖZKALBIM BISAN BISIKLET S.K DERNEĞI Elit Erkek (19-34)
ÖMER FARUK CENGIZ Elit Erkek (19-34)
UĞUR AKAR MARMARA RACING TEAM Elit Erkek (19-34)
BERK SEVEN Elit Erkek (19-34)
ERSEN FIRAT MORKOÇ BÜYÜKŞEHIR BELEDIYE BISIKLET Elit Erkek (19-34)
EMİR UZUN DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
YUSUF ÇALIŞKAN Elit Erkek (19-34)
MUHAMMED YUSUF KILIÇ BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Elit Erkek (19-34)
ONUR KIRBAÇ Elit Erkek (19-34)
BURAK CANDAN MARMARA RACING TEAM Elit Erkek (19-34)
MUHAMMED MEHDI ALÇAY DOLUNAY BİSİKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
OKAN AYDOĞAN ÜMRANIYE BELEDIYESI GENÇLIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞI Elit Erkek (19-34)
MUHAMMED ERKAN TREK TRAKYA Elit Erkek (19-34)
YUSUF GENIŞ ANKUVA BISIKLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)
BEDIRHAN ÇAĞATAY ŞIMŞEK ANKUVA BISIKLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)
ESAT CEYLAN BISAN BISIKLET S.K DERNEĞI Elit Erkek (19-34)
HALIS AVAN TREK TRAKYA BISIKLET KLUBÜ Elit Erkek (19-34)
ALI ZORBEY PEKINER GALATASARAY YELKEN KULUBÜ Elit Erkek (19-34)
UMUT EFE ALPKOÇAK GALATASARAY YELKEN KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
FURKAN UYSAL IGR CC Elit Erkek (19-34)
MEHMET KANAT TREK TRAKYA BISIKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
ÖMER ÖZTÜRK KÜTAHYA AYYILDIZ GENÇLIK VE S. K DERNEĞI Elit Erkek (19-34)
SERDAR ANIL DEPE SALCANO SAKARYA Elit Erkek (19-34)
ABDULKAHAR ECER MARMARA RACING TEAM Elit Erkek (19-34)
MEHMET GÖKTÜRK Elit Erkek (19-34)
FATIH BÖYÜKTAŞ Elit Erkek (19-34)
VEYSEL KARANI KAYA BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Elit Erkek (19-34)
ONUR DAĞLIOĞLU ISS TURKEY Elit Erkek (19-34)
CENK DAĞLIOĞLU ISS TURKEY Elit Erkek (19-34)
RAFİYE BAŞAT BISAN Elit Kadın (19-34)
KUBILAY ESER PELOTON İSTANBUL BISIKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞI Elit Erkek (19-34)
TAKYEDDIN KULUK VELOCITY216 Elit Erkek (19-34)
CESUR ALAK BISAN BISIKLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)
HAŞIM EROL Elit Erkek (19-34)
VOLKAN GÜLER EVENTHLON TEAM Elit Erkek (19-34)
ECEM GÜZEL Elit Kadın (19-34)
CALLUM HEIRS Elit Erkek (19-34)
KÜBRA BEKTAŞ Elit Kadın (19-34)
ERKAN ŞAHIN Elit Erkek (19-34)
GÖKBERK OMAROĞLU CILICIA CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)
NURULLAH KILINÇ FERDI LISANS Elit Erkek (19-34)
OGÜN HIZAR TEAM SYNERGY Elit Erkek (19-34)
ÜMIT ŞENCI ANKUVA BISIKLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)
OĞULCAN TOKER Elit Erkek (19-34)
SERKAN BALKAN TREK TRAKYA BİSİKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
KEMAL ÖZER CILICIA CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)
CAN BERAT GÜNGÖR YÜZBINKOŞ Elit Erkek (19-34)
HÜSNÜ BURAK ÖNGÖREN Elit Erkek (19-34)
ALI UÇAR Elit Erkek (19-34)
MEHMET BIŞER BIREYSEL Elit Erkek (19-34)
AHMET AHISKALI Elit Erkek (19-34)
FATIH ÖZYAMAN Elit Erkek (19-34)
MUHAMMED SERDAR BOŞNAK ÇEKMEKÖY BISIKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)
ATILAY BAYAT Elit Erkek (19-34)
COŞKUN ŞAHIN TEAM SYNERGY Elit Erkek (19-34)
MURAT GÜÇ Elit Erkek (19-34)
ONUR YÜCEDAĞ YOK Elit Erkek (19-34)
MUHAMMED ALI KUŞÇUOĞLU DECATHLON Elit Erkek (19-34)
RECEP MIKIR ÇEKMEKÖY BISIKLET Elit Erkek (19-34)
MUSTAFA FAK Elit Erkek (19-34)
ARIF ÇELIK Elit Erkek (19-34)
SAMET ALGIN FERDİ Elit Erkek (19-34)
CANER BAŞAK Elit Erkek (19-34)
VOLKAN KAÇAR ÇEKMEKÖY BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)
ALICAN EMRE KÖKSAL Elit Erkek (19-34)
İBRAHIM GÜNEY HÜDDOSK Elit Erkek (19-34)
BURAK ÇALT FERDI Elit Erkek (19-34)
KEMAL BURAK ÖZ FERDI Elit Erkek (19-34)
UMUTCAN DUMAN EVREKA Elit Erkek (19-34)
SAMET ÇAĞLAR Elit Erkek (19-34)
AHMET YASIN ERTEN AKUT SPOR KULUBU Elit Erkek (19-34)
LEVENT ÖZKARAYEL Elit Erkek (19-34)
YAVUZ SELIM KARABURUN Elit Erkek (19-34)
BERKAY SEZER Elit Erkek (19-34)
İSMAIL EMRE PADIR HI-RIDE Elit Erkek (19-34)
KÜBRA GÜLTEKIN YILDIZ AKADEMI KOŞU Elit Kadın (19-34)
BATUHAN AKINCI AYYILDIZ BİSİKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)
BERKAY BENLI FERDI Elit Erkek (19-34)
BERKAY ARIKAN BIREYSEL Elit Erkek (19-34)
ŞEVKET ÖZER TEAM CARIA VELOMARIS Elit Erkek (19-34)
KAĞAN URUL Elit Erkek (19-34)
MEHMET SUCUOĞLU Elit Erkek (19-34)
AHMET DÖNMEZ Elit Erkek (19-34)
SERCAN GIDEN VELESBIST Elit Erkek (19-34)
FATIH BUĞRA GÜRKAN Elit Erkek (19-34)
MERT GÖKDEPE DENIZ KUVVETLERI Elit Erkek (19-34)
HASAN UZUN FERDI Elit Erkek (19-34)
ÖZGÜR KÖK DOST BISIKLETLER SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
AYŞEGÜL GÖKALP TREK TRAKYA Elit Kadın (19-34)
BARLAS ERTÜRK Elit Erkek (19-34)
MERT TALIH Elit Erkek (19-34)
ESER HALİL YOK Elit Erkek (19-34)
BARIŞ BAYKAN FERDI Elit Erkek (19-34)
OĞUZ AKBULUT HIRIDE Elit Erkek (19-34)
ARI AĞDERE Elit Erkek (19-34)
HACI HASAN YAMAN Elit Erkek (19-34)
FATIH MEHMET AKBAŞ BIREYSEL Elit Erkek (19-34)
ZIYA ÇELIK Elit Erkek (19-34)
UTKU ŞEN Elit Erkek (19-34)
ÖMER FARUK DEMIRHÜYÜK Elit Erkek (19-34)
BARIŞ CAN ÜSTÜNDAĞ Elit Erkek (19-34)
MUSTAFA CAN YALAMAN BURSA TRIATLON SK Elit Erkek (19-34)
ALPER BAHÇECI BIREYSEL Elit Erkek (19-34)
SÜLEYMAN ALPER KARAHAN Elit Erkek (19-34)
ÖMER ALTUN FERDI Elit Erkek (19-34)
EMRAH ASLAN ÇEKMEKÖY BISIKLET Elit Erkek (19-34)
UĞUR ÜNAL FERDİ Elit Erkek (19-34)
GÖKMEN ELER LADYBIRDS TRIATLON KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
BURAK MERIÇ Elit Erkek (19-34)
GÖRKEM GÜNGÖR ATAKENT CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)
ATACAN YAVUZ ÇEKMEKÖY BISIKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)
MEHMET ALI ÖZEN Elit Erkek (19-34)
OZAN ONGUN Elit Erkek (19-34)
ZEYNEL AKGÖNÜL FERDI Elit Erkek (19-34)
ESRA KÜRKCÜ AKGÖNÜL DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI Elit Kadın (19-34)
KORAL BAYRAKTAR ÇEKMEKÖY BISIKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
EMRE ACIKARAOĞLU EARLY BIRDS CC Elit Erkek (19-34)
YUSUF CAFER Master Erkek (35-39)
IBRAHIM DIRICAN EARLY BIRDS CYCLING CLUB Master Erkek (35-39)
RANI OUSTA Master Erkek (35-39)
LEVENT SAYIN DOST BISIKLETLER Master Erkek (35-39)
ESER RÜZGAR Master Erkek (35-39)
HARUN ÖMÜR İTEK BISIKLET SPOR KLÜBÜ Master Erkek (35-39)
ABDÜLKADIR KELLECI BRISASPOR Master Erkek (35-39)
ERCAN ÇIMENAY SINIR ANCAK SENSIN SPOR KLÜBÜ Master Erkek (35-39)
MEHMET ÖĞRETEN VELESBIST Master Erkek (35-39)
ERCÜMENT YAPAL FERDI Master Erkek (35-39)
BAHADIR KAYA Master Erkek (35-39)
ELİF MERVE ERDOĞDU ÇEKMEKÖY BISIKLET KULÜBÜ Master Kadın (35-39)
MURAT GÜZEL MARMARA RACING TEAM Master Erkek (35-39)
AHMET BAHADIRHAN BÜYÜKYÖRÜK BIREYSEL Master Erkek (35-39)
HÜSEYIN FAHRI SEZGIN Master Erkek (35-39)
HAKAN AYDIN Master Erkek (35-39)
BARIŞ YAHŞI FERDI Master Erkek (35-39)
CEMIL SIRIŞ Master Erkek (35-39)
SULTAN SELIM GÜNDOĞDU FERDI Master Erkek (35-39)
FATIH SEVINÇ Master Erkek (35-39)
YIĞIT GÜREVIN YÜZBINKOŞ Master Erkek (35-39)
MEVLÜT TUTMAZ AYPG Master Erkek (35-39)
EMRULLAH AKTEPE Master Erkek (35-39)
DOĞAN KURTULUŞ Master Erkek (35-39)
SAVAŞ SAMAY MARMARA RACING TEAM Master Erkek (35-39)
GAMZE CEYHAN TREK TRAKYA Master Kadın (35-39)
İPEK ONARAN SEZER ONARANACADEMY Master Kadın (35-39)
BURAK MEHMET ÜÇKOL ANKARA BISIKLET GRUBU Master Erkek (35-39)
HAKKI ADNAN CEYHAN TREK TRAKYA Master Erkek (35-39)
ENGIN BÖREKCI ÇEKMEKÖY BISIKLET GRUBU Master Erkek (35-39)
EREN AKSOY Master Erkek (35-39)
FATİH AYDIN Master Erkek (35-39)
KAMIL SERKAN SARAYKÖYLÜOĞLU FERDI Master Erkek (35-39)
MURAT KILIÇ FERDİ Master Erkek (35-39)
ORHUN ÜÇÜNCÜ Master Erkek (35-39)
ARSLAN ÇEHRELIOĞLU VEGAN RUNNERS TR / S2R TEAM Master Erkek (35-39)
AYDIN OLGUN Master Erkek (35-39)
MURAT KACAR Master Erkek (35-39)
MEHMET TORSUN Master Erkek (35-39)
EMRE KARAARSLAN PEDALTÜRK Master Erkek (35-39)
YAŞAR CAN ÜN ASELSAN Master Erkek (35-39)
GÖKHAN ÇİMEN MARMARA RACING TEAM Master Erkek (35-39)
AYLIN YÜCE BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Master Kadın (35-39)
ERCAN ÖZKAYA BIREYSEL Master Erkek (35-39)
GÖKHAN UZUNTAŞ ORVELO Master Erkek (35-39)
LEE HAYWARD THE DREAM TEAM Master Erkek (35-39)
NUR ŞAFAK ÜGÜMÜ ALI HÜRYILMAZ BISIKLET SPOR KULÜBÜ Master Kadın (35-39)
YASIN SEVINÇ Master Erkek (35-39)
SELIM YAVUZ UZMAN FERDI Master Erkek (35-39)
FATİH YILDIZ AKADEMİKOŞU Master Erkek (35-39)
FARUK BOSTAN Master Erkek (35-39)
UĞUR ENGIN Master Erkek (35-39)
SERKAN ELDENIZ Master Erkek (35-39)
MURAT USLU BÜYÜKÇEKMECE BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
ONUR ŞENKAL JUST CYCLING Master Erkek (35-39)
ULAŞ DERİN Master Erkek (35-39)
CAN ILHAN FERDI Master Erkek (35-39)
İREM SÖNMEZ Master Kadın (35-39)
SERHAT YILMAZ VARGREN CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)
CÜNEYT ARAS BÜYÜKÇEKMECE BISIKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
UĞUR DOĞAN Master Erkek (35-39)
SERHAT ARAPOĞLU Master Erkek (35-39)
YUNUS ÖZDEMİR DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
ÖZKAN KAYALICA TRIMETHEUS Master Erkek (35-39)
ÜMIT ÖZ AKUT SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
ERAY BERBEROĞLU US TRI Master Erkek (35-39)
SERKAN AKSEL Master Erkek (35-39)
TURGAY GÜRSES Master Erkek (35-39)
UYGAR ŞIRIN EARLY BIRDS CYCLING CLUB Master Erkek (35-39)
ERKAN AKYALÇIN USTRI Master Erkek (35-39)
AHMET YAVUZ KARAKAYA Master Erkek (35-39)
VLORA MULLAFETAHU Master Kadın (35-39)
UFUK TÜRKOĞLU TURKCELL Master Erkek (35-39)
ELIF ATEŞ Master Kadın (35-39)
İSMAİL EVREN YÜZÜGÜZEL EARLY BIRDS CYCLING CLUB Master Erkek (35-39)
OĞUZ ODYAKMAZ Master Erkek (35-39)
CÜNEYT NALBANT M.A.S.K Master Erkek (35-39)
ERDEM DEMIREL TURKCELL Master Erkek (35-39)
ALI CUMHUR SARAÇ Master Erkek (35-39)
CAN AYVALIOĞLU AYVANDBENDI SPOR KLUBU Master Erkek (35-39)
MEHMET SERHAT DEMIR BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Master Erkek (35-39)
EMRE POSACIOĞLU Master Erkek (35-39)
GÖKHAN KIRANARTLIOĞLU HIRASPOR Master Erkek (35-39)
SOYKAN KALENDER BIREYSEL Master Erkek (35-39)
OSMAN EMREHAN BALCI Master Erkek (35-39)
ALI SOYDAN Master Erkek (35-39)
AKIN İLHANTEKIN BKA Master Erkek (35-39)
SINAN KÜÇÜK Master Erkek (35-39)
ALI CANDAN BÜYÜKÇEKMECE BISIKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
NEVŞIN MENGÜ ANKYRA Master Kadın (35-39)
MUTLU BAHTIYAR DOST BISIKLETLER SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
YAKUP EROZKAN IST. ANADOLU İŞITME ENGELLILER S.K. DERNEĞI Master Erkek (35-39)
ERKAN GÜLEN BIREYSEL Master Erkek (35-39)
MURAT ARIK Master Erkek (35-39)
GÖKHAN GÖKHAN BİREYSEL Master Erkek (35-39)
ONUR BAYHAN Master Erkek (35-39)
EFE BATURHAN ORMAN Master Erkek (40-44)
VOLKAN ARSLAN HENDEK FERDI Master Erkek (40-44)
OZAN ONUR BALKANAY FERDI Master Erkek (40-44)
BERK ARAPI FERDI LISANSLI Master Erkek (40-44)
LEVENT CANPOLAT MARMARA RACING TEAM Master Erkek (40-44)
YASIN KAZAKLI Master Erkek (40-44)
HALIL ULAŞ ASIA CHAI ART Master Erkek (40-44)
FATIH CEBIR ÇEKMEKÖY BISIKLET KLUBÜ Master Erkek (40-44)
BAŞAR YILMAZ Master Erkek (40-44)
SELÇUK YAVUZ Master Erkek (40-44)
FERHAT YILMAN TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (40-44)
RORY NUIJENS HIRIDE Master Erkek (40-44)
VACLAV CERNOHORSKY CK LOVOSICE Master Erkek (40-44)
ABDULA TAKYACI Master Erkek (40-44)
ALI LEVENT KURTOĞLU YÜZ BIN KOŞ Master Erkek (40-44)
ERCÜMENT BORAN PETKIM SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
FUAT KALAFAT SASFIT Master Erkek (40-44)
TUNCAY ÇELIK Master Erkek (40-44)
AHMET CENK GÜLTEKIN ŞAHSI Master Erkek (40-44)
DAVUT ALKAN Master Erkek (40-44)
ÖZER KILIÇCIOĞLU AYVAND BENDI SPORT KLÜBÜ Master Erkek (40-44)
UTKU ÇEÇEN DOST BISIKLETLER SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
CEM ASLAN FERDI Master Erkek (40-44)
SEZGIN AKBALIK SUBÜ BISIKLET KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
İHSAN BÜYÜKBAHAR EARLYBIRDS CYCLING CLUB Master Erkek (40-44)
SIEGFRIED VOGT Master Erkek (40-44)
VOLKAN GÜNGÖR Master Erkek (40-44)
NÜVIT YASIN YILDIZ Master Erkek (40-44)
SERDAR DEMIR VELESBIST SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
ALPER ÇELEBI Master Erkek (40-44)
MEHMET DENIZ ÜSTÜNDAĞ Master Erkek (40-44)
SUAT ERIŞ Master Erkek (40-44)
OĞUZ ERDOĞAN ERDOĞANLAR OTOMOTİV Master Erkek (40-44)
ERKAN ORUÇ Master Erkek (40-44)
SALIH GEZEK TREK TRAKYA BISIKLET VE S.K. DERNEĞI Master Erkek (40-44)
OĞUZ ÖZÇELIK BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Master Erkek (40-44)
OĞUZHAN BIÇER ÇEKMEKÖY BISIKLET GRUBU Master Erkek (40-44)
ÖZLEM VAROĞLU Master Kadın (40-44)
SERDAR ÇATAR MARMARA RACING TEAM Master Erkek (40-44)
YASIN INANÖZ SASFIT Master Erkek (40-44)
İSMAIL UZUNLAR Master Erkek (40-44)
SENCER KAN BIKEPEDIA Master Erkek (40-44)
SINAN ALBAYRAK DOST BSK Master Erkek (40-44)
YUNUS YETKIN AYTEMIZ ALANYASPOR Master Erkek (40-44)
MEHMET UĞUR YILDIRIM YÜZ BIN KOŞ Master Erkek (40-44)
ALI IHSAN TAŞ FERDI Master Erkek (40-44)
ÖNDER SOYSAL ABG Master Erkek (40-44)
BAHTIYAR KÖZEN BATIGOL CYCLING TEAM Master Erkek (40-44)
CEREN ANGILI HI-RIDE Master Kadın (40-44)
MELIH ÖNGÜN - Master Erkek (40-44)
EVRIM YIĞIT BIREYSEL Master Erkek (40-44)
HAKKI ORÇUN UZUNOĞLU BEYLİKDÜZÜ TRİATLON Master Erkek (40-44)
ALPASLAN BODUR AYDOS 537 / UMUDA PEDAL Master Erkek (40-44)
TAYFUN CEBIR MARMARA RACING TEAM Master Erkek (40-44)
KIVANÇ BABACAN VELESBIST Master Erkek (40-44)
VURAL ULUS Master Erkek (40-44)
OKAN BILIR ÇEKMEKÖY BISIKLET GRUBU Master Erkek (40-44)
AHMAD FAHMY Master Erkek (40-44)
ÖZGÜR ÜRKER FERDI Master Erkek (40-44)
ERKAN BÖLÜKBAŞI DOST BISIKLETLER SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
AYHAN GÜNAY Master Erkek (40-44)
SALUR HAN GÜLERYÜZ DOST BİSİKLETLER SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
EVREN ŞAHIN Master Erkek (40-44)
HAYDAR ARSLANTÜRK HI-RIDE Master Erkek (40-44)
MURAT YALÇIN DİDİM POSEİDON BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
RAUF FIRAT İLER Master Erkek (40-44)
AHMET BERBER HI-RIDE Master Erkek (40-44)
FERDI ER ONARANACADEMY Master Erkek (40-44)
TIMUR NIZAM TREK TRAKYA BISIKLET S.K. Master Erkek (40-44)
SALIH TURAL Master Erkek (40-44)
SERKAN ARI Master Erkek (40-44)
KEMAL MUSLUBAŞ Master Erkek (40-44)
NURETTIN GÜNDOĞMUŞ KIRPI BISIKLET KLÜBÜ Master Erkek (40-44)
BARIŞ ÖZERTÜR USUAL SUSPECTS Master Erkek (40-44)
TOLGA DENIZ İLGAR FERDI Master Erkek (40-44)
FIKRET YILMAZBERBER Master Erkek (40-44)
SERKAN TURHAN Master Erkek (40-44)
ERHAN GARIP Master Erkek (40-44)
SELÇUK BERTAN LEFTRIGHT MULTISPORT Master Erkek (40-44)
SÜLEYMAN ONUR YILMAZ Master Erkek (40-44)
STEPHEN MOORES Master Erkek (40-44)
FATIH PEKIN Master Erkek (40-44)
MAHMUT TURĞUT DOST BISIKLETLER Master Erkek (40-44)
SADİ İMREN BURSA TUR KOMİTESİ (B.T.K) Master Erkek (40-44)
ENGIN SARI AMORIUM PARK BISIKLET SK Master Erkek (40-44)
ERTAN KARAOĞLU Master Erkek (40-44)
FERHAT GÜNGÖR Master Erkek (40-44)
SERHAT DİKER Master Erkek (40-44)
MEHMET SONAY TEAM SONAY Master Erkek (40-44)
HAŞIM KÖKSAL İTEK BISIKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞI Master Erkek (45-49)
CEM ROZENTAL İSTRUNBUL Master Erkek (45-49)
LEVENT ELKIRMIŞ FERDİ Master Erkek (45-49)
AHMET KÜRŞAD ÇANAKÇI TRIA Master Erkek (45-49)
ALPASLAN TATLISULUOĞLU Master Erkek (45-49)
ÜMIT İŞBILIR Master Erkek (45-49)
SAVAŞ BEKTAŞ Master Erkek (45-49)
NURI ACAR ANTALYASPOR Master Erkek (45-49)
HAKAN ÇAKIR HİRASPOR TRİATLON Master Erkek (45-49)
MEHMET SERCAN ÖZGENER KOBIDOS Master Erkek (45-49)
KEMAL BALTACI SARIYER YOL Master Erkek (45-49)
BURCU ASLANAĞI MARATONIST Master Kadın (45-49)
AHMET TIMUR KARABAY FERDI Master Erkek (45-49)
MUSTAFA TOLGA MERTOĞLU BIREYSEL Master Erkek (45-49)
YAVUZ ALAGÖZ ÇEKMEKÖY BISIKLET GRUBU Master Erkek (45-49)
MURAT ECEVIT AYDIN Master Erkek (45-49)
BÜLENT TATLIDIL AYPG Master Erkek (45-49)
ÖMER AFŞIN ÖZMEN TRAKYA BISIKLET VE SPOR KULÜBÜ Master Erkek (45-49)
ALİ GÖRKEM ALGIN BURSA BİSİKLET SPOR KULUBÜ Master Erkek (45-49)
OGÜN TAŞKIN BIREYSEL Master Erkek (45-49)
İLKER BURGAÇ Master Erkek (45-49)
NURI ATEŞ ATASEVEN FERDI Master Erkek (45-49)
CELAL KAHVECI MARMARA RACING TEAM Master Erkek (45-49)
HALIM ULUGÖL FERDI Master Erkek (45-49)
ALİ EMRAH ÜNLÜ AG Master Erkek (45-49)
ÖZGÜR AYDIN Master Erkek (45-49)
AYHAN ÜZMEZ Master Erkek (45-49)
ATAMAN ŞEKERCI NASHIRA CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)
ENDER ASLAN SARIYER YOL Master Erkek (45-49)
CEMAL GÜMÜŞ SAMSUNSPOR Master Erkek (45-49)
GÜÇLÜ HAKAN GÜRSOY Master Erkek (45-49)
MARK MINASYAN ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ Master Erkek (45-49)
YASİN KAYA FERDİ Master Erkek (45-49)
AKIF ŞAHIN ÇEKMEKÖY BISIKLET Master Erkek (45-49)
ÜMIT ZIRATLIOĞLU BIREYSEL Master Erkek (45-49)
NOYAN TÜRKER Master Erkek (45-49)
HARUN TÜRÜNZ NASHIRA CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)
MURAT ÖZTÜRK IGR CC Master Erkek (45-49)
TAMER AKÇA AVRUPA YAKASI PEDAL GRUBU Master Erkek (45-49)
ÖMER VAROĞLU AYVANDBENDI Master Erkek (45-49)
YAŞAR ARTUN 8155 DOĞA VE BISIKLET SEVDALILARI SK. Master Erkek (45-49)
MUSTAFA KÜRŞAT AKIN NASHIRA BISIKLET TAKIMI Master Erkek (45-49)
MUSTAFA VAROL AŞIBOL BIKEPEDIA Master Erkek (45-49)
MURAT ATILAN SINIRANCAKSENSIN SPOR KULÜBÜ DERNEĞI ( SASFIT) Master Erkek (45-49)
MURAT KÖSE FERDI Master Erkek (45-49)
ERCAN BALKAYA Master Erkek (45-49)
GÜRSU ÜLGER Master Erkek (45-49)
NEŞET MAHIR AYDIN YOK Master Erkek (45-49)
İBRAHIM ÜSTÜNER HENDEK BISIKLET TAKIMI Master Erkek (45-49)
KEMAL ERHAN ÖZKAN NASHIRA CYLCING TEAM Master Erkek (45-49)
BORA TIRKI İSTANBUL FERDİ Master Erkek (45-49)
OKTAY FIRAT IZMIR KOŞUGÜCÜ Master Erkek (45-49)
MEHMET HAKAN TUGAL TEAMISTRUNBUL Master Erkek (50-54)
AZIZ ÖZDEMIR Master Erkek (50-54)
ISA ACAR VELOCTY216 SPOR KULÜBÜ Master Erkek (50-54)
ALI BOYRAZ BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Master Erkek (50-54)
KEMAL KOYUNLU Master Erkek (50-54)
LEVENT DEMİRCAN Master Erkek (50-54)
GILBERTO TORRESVELA Master Erkek (50-54)
CUMHUR DÜDÜKÇÜ AG TRAINING CYCLING CLUB Master Erkek (50-54)
ÖNDER AYAN 530 Master Erkek (50-54)
OSMAN İNHAN Master Erkek (50-54)
BINATLI TUGAY MARATONIST Master Erkek (50-54)
HAKAN KANCA Master Erkek (50-54)
OGÜN GÜLENÇ FERDI Master Erkek (50-54)
AHMET AKAY ALI HÜRYILMAZ BISIKLET SPOR KULÜBÜ Master Erkek (50-54)
KAMIL NADIR DOĞAN @MR_MASTER_RIDER Master Erkek (50-54)
TAMER ÖZCAN Master Erkek (50-54)
METIN ALP AYVANDBENDİ SPOR KLÜBÜ Master Erkek (50-54)
SELAMI DÜZ Master Erkek (50-54)
ILKER ATAY FERDI Master Erkek (50-54)
IAN ACASTER BRITISH CYCLING - THE DREAM TEAM Master Erkek (50-54)
EAN REID THE DEAM TEAM Master Erkek (50-54)
ZAFER YALIN YALOVA BELEDIYE GSK DERNEĞI Master Erkek (50-54)
ALP REŞAT ÇAPA Master Erkek (50-54)
EMRULLAH SARI İNEGÖL VELOSPEED Master Erkek (50-54)
RAMAZAN DEĞER CIZRE SPOR KLUBÜ Master Erkek (50-54)
ALI SAKINSEL 30 PEDALIST Master Erkek (55-59)
HALIT HALUK BABACAN MARATONIST Master Erkek (55-59)
METIN ÖZVARNA Master Erkek (55-59)
MURAT KADIR TURAL FERDI Master Erkek (55-59)
FEHMI NEJAT ÇALIŞKAN Master Erkek (55-59)
İSMAİL AVNİ YAĞCIOĞLU KASTAMONU AMORIUM Master Erkek (55-59)
TURGAY KELEŞ Master Erkek (55-59)
ISMAIL ERGUN LEFTRIGHT MULTISPORT Master Erkek (55-59)
MUSTAFA SIDDIK GENÇ Master Erkek (55-59)
TAHSİN MURAT TÜFEKCİBAŞI FERDI Master Erkek (55-59)
YAVUZ ŞAHIN TASKIRAN EĞİTİM GENÇLİK S.K DERNEĞİ Master Erkek (55-59)
ORKUN EKINCI IGR CC Master Erkek (55-59)
BEKIR TARCAN KIPER YÜZ BIN KOŞ Master Erkek (55-59)
FUAT BOZAK PUDING HUNTER Master Erkek (60+)
UFUK DEMIREL KADANS BISIKLET Master Erkek (60+)
ALİ RIZA FIRINCI NASHIRA CYCLING TEAM Master Erkek (60+)
ALI KEMAL GÜNER KEŞAN YOL GRUBU Master Erkek (60+)
ALTAN TATLIŞEN BURSA BİSİKLET SPOR KLUBÜ Master Erkek (60+)
ERTUĞRUL KARAAĞAÇ BASBAS CYCLING TEAM Master Erkek (60+)
AHMET HIDAYET AKYÜREK ANKUVA Master Erkek (60+)
OSMAN ALTAY Master Erkek (60+)
YÜKSEL KILIÇ İSTANBUL TRIATLON KULÜBÜ Master Erkek (60+)

Aynı Etkinliğe Diğer Katılım Türleri