Uzun Yarış



  • Program
  • Kurallar
  • Galeri
  • Katılımcılar

04.09.2021 Cumartesi

09.00 - 19.00  Expo

09.00 - 19.00  Çip Dağıtımı

18.00 Teknik Toplantı

05.09.2021 Pazar

05.00 - 07.30 Çip Dağıtımı

07.00 Parkur Bilgilendirme Toplantısı

08.00 Start

GİRİŞ
1.1. Kurallar Turkcell Granfondo Serisi 2021 yarışları esnasında geçerli olacaktır.
1.2. Turkcell Granfondo Serisi yarışlarına kayıt yaptıran tüm sporcular bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.
1.3. Her bir katılımcı, kendisine kayıt alanında verilen yarış torbası içeriğini kontrol etmeli, kişisel bilgilerinde herhangi bir yanlışlık varsa bunu yarış yönetimine bildirmelidir.
YARIŞ KATEGORİLERİ
Yarış kategorileri cinsiyet ve yaşa göre belirlenmiştir.
ERKEK
- Genç Erkek (14-18)
- Elit Erkek (19-34)
- Master Erkek (35-39)
- Master Erkek (40-44)
- Master Erkek (45-49)
- Master Erkek (50-54)
- Master Erkek (55-59)
- Master Erkek (60-64)
- Master Erkek (65+)
- Genel Klasman – Erkek
Not: 5 kişiden az katılım olan yaş kategorileri bir alt veya bir üst kategori ile birleştirilecektir.
KADIN
- Genç Kadın (14-18)
- Elit Kadın (19-34)
- Master Kadın (35-39)
- Master Kadın (40-44)
- Master Kadın (45-49)
- Master Kadın (50+)
- Genel Klasman - Kadın
Not: 5 kişiden az katılım olan yaş kategorileri bir alt veya bir üst kategori ile birleştirilecektir.
TAKIM
Takım sıralaması yoktur.
BİSİKLET VE EKİPMAN
4.1. GENEL
4.1.1. Elektrikli bisikletlerin kullanımı yasaktır.
4.1.2. Her katılımcı kendi bisikletinin güvenliğinden sorumludur. Fren ve diğer komponentlerin sorunsuz çalıştığından emin olunuz.
4.1.3. Kurallara uygun olmayan bisikletle yarışa katıldığı anlaşılan sporcular, yarıştan çıkarılacaklar ve diskalifiye edileceklerdir.
4.1.4. Suluk kafesleri sadece kadro geometrisi içinde kullanılabilir.
4.2. YARIŞ/YOL BİSİKLETLERİ
Yarışta, yarış/yol bisikletlerinin kullanımı zorunlu değildir. Ancak yarışın hızı ve türü açısından katılımcıların yol/yarış bisikletlerini tercih etmeleri arzulanır.
4.3. DAĞ BİSİKLETİ VE ŞEHİR BİSİKLETLERİ
Bu tip bisikletler yarışta kullanılabilir. Yarışa dağ bisikleti veya şehir bisikleti ile katılmayı tercih ediyorsanız, ortalama hız, zaman limitleri güvenlik gibi faktörleri lütfen göz önünde bulundurun.
4.4. ÖZEL KURALLAR
Aşağıda listelenen komponent ve parçaların yarışta kullanımı yasaktır.
- Triatlon tipi gidon ve aero barlar
- Single-speed, fixie bisikletler
- El bisikleti
- Taşıyıcılı herhangi bir bisiklet
- Kulaklık takmak yasaktır. MP3 çalar ve benzeri aletlerin kullanımı yasaktır.
KASK, YARIŞ NUMARASI
5.1. KASK
Yarış esnasında kask takmak mecburidir. Tüm kasklar DIN 33954, SNEL ve/veya ANSI güvenlik standartlarına uygun olmalıdır.
5.2. YARIŞ NUMARASI
Yarış numarası sporcunun kimliği gibidir. Yarış numarasının sporcunun mayosunun arkasında her 2 yanda ve bisikletin sele altında görünür bir şekilde kullanılması gerekmektedir.
KATILIM KOŞULLARI
6.1. Turkcell Granfondo Serisine tüm yol bisikletçileri katılabilir.
6.2. Son 5 yılda doping cezası alan sporcuların katılması yasaktır.
6.3  UCI kuralları gereği bütün bisiklet branşlarında 
- Son bir yılda UCI'a kayıtlı bir spor kulübünün sporcusu olan;
- Son bir yılda Dünya şampiyonası, olimpik oyunlar, kıta yarışlarına katılmış olan;
- Son bir yılda Türkiye şampiyonası ve diğer ülke şampiyonalarında derece almış olan;
- Son bir yılda Milli Takımda yarışmış olan;
- Dünya Şampiyonası yılında UCI puanı kazanan sporcular katılamaz. Söz konusu sporcular Milli Uzun Yarışa kayıt yaptırarak ayrı klasmanda yarışabilir.
TURKCELL GRANFONDO SERİSİ HİZMETLERİ
7.1. Motosiklet Takibi
7.1.1. Yarışta trafik, yol ve sporcu güvenliğini sağlamak için motosikletler yer alacaktır.
7.1.2. Motosikletler yarışın kurallar dahilinde gerçekleşmesini sağlarlar ve aşağıdaki görevleri yerine getirirler:
Kurallara uymayan katılımcıların yarıştan çıkartmak, İlk yardım, teknik destek ve lider gruba yol açmak için de görev yaparlar.
SIRALAMA VE SONUÇLAR
8.1. Genel Bireysel Sonuçlar
Genel bireysel sonuçlar "Kadın" ve "Erkek" olmak üzere ikiye ayrılır. "Genel Kadınlar Sıralaması" ve "Genel Erkekler Sıralaması" şeklinde iki ayrı sonuç yayınlanacaktır.
8.2. Yarış Kategorilerine Göre Sonuçlar
Yarış kategorilerine göre sonuçlar, kadın ve erkek, yarış mesafesi ve yaş kategorileri şeklinde ayrı ayrı yayınlanacaktır.
ZAMAN ÇİPİ
9.1. Her bireysel katılımcının yarışı tamamlama süresi çip ile elektronik olarak ölçülecektir.
9.2. Kayıt esnasında size verilen elektronik çipin, kullanım talimatlarına uygun olarak, bisikletinize takılması gerekmektedir.
9.3. Yarışa başlanma zamanı her sporcu için startın verildiği saattir.
YARIŞ SIRASINDA BESLENME
10.1. Granfondo boyunca en az bir adet beslenme istasyonu kurulacaktır. İstasyon her durumda yolun sağ tarafında olacaktır. Sporcular beslenme istasyonunda durarak verilen hizmetten faydalanabilirler.
10.2. Beslenme noktalarından 1,000m önce yolun sağ tarafında ikaz levhaları konacaktır.
10.3. Yarışçı beslenme istasyonunda duracağını el işaretiyle belirterek yolun sağına geçer. Yönünü değiştirirken tedbirli davranır, diğer yarışçılara tehlike yaratmayacak şekilde dikkat ederek durur.
10.4. Destek araçlarından yiyecek ve içecek almak yasaktır. Bu kural, Yarış Komitesi tarafından, sadece hava şartları nedeniyle değiştirilebilir ve yarıştan bir gün önce teknik toplantıda duyurulur.
10.5. Yarışçılar yol kenarındaki seyircilerden veya kendi destek ekiplerinden yiyecek ve içecek alamazlar.
YARIŞI BIRAKMA VEYA ARA VERME
11.1. Eğer yarışçı mekanik sorun, sağlık şartları, vb., nedenlerle yarışı bırakmak zorunda kalırsa hemen sağ kolunu kaldırarak diğer yarışçıları bilgilendirir ve yolun en yakın kenarında durur. Daha sonra uygun ve emniyetli bir anı bekleyerek yolun sağ tarafına geçer. Orada takip arabasını beklemek zorundadır. Yardım istediğini sağ kolunu kaldırarak belli eder.
11.2. Parkuru terketmek, yarışçı sonradan parkura dönse bile, yarıştan ihraç nedenidir. Resmi beslenme noktaları yarış parkuru içinde sayılırlar.
KİŞİSEL DESTEK ARAÇLARI VE ÜÇÜNCÜ KİŞİLERDEN YARDIM ALINMASI
12.1. Yarış parkurunda kişisel veya takım destek araçlarının dolaşması kesinlikle yasaktır.
12.2. Basın araçlarından veya yarış organizasyonuna ait olmayan diğer resmi araçlardan teknik yardım veya beslenme ürünü alınması da yasaktır.
12.3. Sağlık sorunları veya kaza durumunda dışarıdan yardım alınmasına izin verilmiştir.
İSTASYON GEÇİŞ ZAMANLARI VE SPORCU TOPLAMA ARACI
13.1. İstasyon geçiş zamanları yarış komitesi tarafınca denetlenecektir. Trafik durumu uyarınca yarış komitesi, güvenlik ve emniyet birimleri ile koordineli olarak, çok geride kalmış katılımcıları, sonraki istasyona önceden belirlenen istasyon geçiş zamanından önce ulaşmak için gerekli asgari süratin altındaki hızla ilerleyen sporcuları dahi, yarıştan çıkarma hakkına sahiptir.
13.2. Herhangi bir yarışçı, mekanik, sağlık veya başka nedenlerle istasyon geçiş zamanını tutturamazsa, yarış organizasyonunun talebi uyarınca, yarışı bırakarak "sporcu toplama aracı"na geçecektir.
13.3. Hakemler ve sporcu toplama aracı yetkililerinin talimatlarına uymak zorunludur.
13.4. Yarışı belirlenen bitirme süresinin gerisinde bitiren sporcular diskalifiye edileceklerdir. Yarış sonuçlarında bu sporcuların zamanları gözükecek ancak sıralamalarda yer almayacaklardır.
GENEL SÜRME KURALLARI
14.1. Katılımcılar diğer yarışçıların geçmesini engellemeyecek, yollarını kesmeyecek veya yol dışına çıkmaya zorlamayacaklardır. Diğer katılımcılar ile temastan mümkün olduğunca kaçınacaklardır. Zorunlu haller dışında, bireysel veya ortak bir çıkar için başka bir sporcuyu fiziken çekmek veya itmek ceza maddelerine göre cezalandırılacaktır. Keza başkasını engelleyecek şekilde birdenbire durmak, şeridini aniden değiştirmek, veya yarışın başlangıcında nedensiz şekilde durmak da ilgili madde uyarınca cezalandırılacaktır (16. bölüm).
14.2. Motorlu taşıtlara tutunmak veya arkasına saklanmak yasaktır. Bu yasak kaza ve/veya mekanik duruşlar sonrasında yarışa tekrar dönmede de geçerlidir.
14.3. Yarışçılar arasında yiyecek ve içecek değişimine izin verilmiştir.
14.4. Çöp veya kullanılmış matara ve su şişeleri de dahil her türlü atığın doğaya bırakılması yasaktır. Aksi davrananlar ilgili madde uyarınca cezalandırılacaklardır (16. bölüm). Her yarışçı, çöpleri ve boş matara ve su şişelerini beslenme bölgelerindeki, yol üstündeki veya finişteki çöp kutularına atacaklardır.
MALZEME DEĞİŞİMİ VE TAMİRAT
15.1. Yarışçılar arasında alet, edevat ve yedek parça değişimine izin verilmiştir. Ancak jant ve bisiklet değişimi kesinlikle yasaktır.
15.2. Bisiklet üstündeki her türlü tamir işlemi grupların arkasında, yolun sağ tarafında -ve varsa- servis aracının önünde yapılmalıdır. Eğer yolun sağ tarafında kaldırım varsa, bu bölge de kullanılabilir.
KURAL İHLAL CEZALARI
16.1. Genel
16.1.1. İhlallerle ilgili cezalar sadece yarış komitesi tarafından verilir.
16.1.2. Cezalar Bölüm 16.2.'de belirtilmiştir ve istisnasız uygulanacaktır.
16.1.3. Yarış komitesi aşağıdaki listede yer almayan ihlaller için de ceza vermeye yetkilidir. Uygun ceza komitece belirlenecektir.
16.2. Ceza Listesi
Organizasyonun sağlığı ve katılımcıların emniyeti açısından aşağıdaki ceza baremleri uygulanacaktır:
1- Sahte bir isimle katılarak organizatörü aldatmak: 5 yıl veya ömür boyu yarıştan men ve 1000 TL para cezası.
2- Profesyonel sporcunun yarışa katılması: Yarıştan ihraç, sonuç listesinden ismin çıkarılması ve 5 yıl yarıştan men.
3- Gerekli kayıt transfer başvurusunu yerine getirmeden, yarış evraklarını başkasına devretmek: 3 yıl yarıştan men, taammüden yapılmışsa ömür boyu men.
4- Başkasının yarış çipini kullanarak organizatörü aldatmak: 3 yıl yarıştan men.
5- Eski veya yanlış yarış numarası kullanmak: 3 yıl yarıştan men.
6- Yarışçılarla veya diğer kişilerle kavga etmek: İhraç ve 3 yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
7- Bilinçli olarak tehlikeli sürüş: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
8- Kısa yoldan gitmek ve yarış parkurundan sapmak: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
9- Bariyeri kapalı hem zemin geçidi ihlal: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
10- Yarış kurallarına aykırı bisikletle yarışmak: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
11- Kasksız yarışmak veya yarış içinde kaskını çıkarmak: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
12- Yarış numarası ve zaman çipinin bulunmaması: İhraç ve bir yıl süreyle yarıştan uzaklaştırma.
KURAL İHLALLERİNİN KAYIT ALTINA ALINMASI VE İTİRAZLAR
1- Organizasyon ve yarış komitesi start, yarış süresi ve finiş bölgesindeki kural ihlallerini kayıt altına alacaklardır.
2- İhlaller "İhlal Listesi" formuyla kaydedilecek ve saklanacaktır.
3- Katılımcılar tanık oldukları kural ihlalelerini ya da kendi yarış sürelerine ilişkin itirazlarını yarış ofisinde bulunan “itiraz formunu” doldurarak ve olası kanıtları ekleyerek organizasyon komitesine iletecektir. Yarış sonunda organizasyon komitesi tarafından itirazlar incelenerek, karar ilgililere bildirilecektir.
Ad Soyad Kulüp Kategori
ESMA DUMAN Genç Kadın (14-18)
SAID MIRZA ERKEN NF KİMYA CYCLİNG TEAM Genç Erkek (14-18)
İLYAS RAKHIMOV İZGEM Genç Erkek (14-18)
MUSTAFA SELIM TEKEŞİN FERDI Genç Erkek (14-18)
EFEKAN GÖÇ DIDIM POSEIDON BISIKLET KULÜBÜ Genç Erkek (14-18)
TUNAHAN ÖZER AYTEMIZ ALANYASPOR Genç Erkek (14-18)
ALI BERK DELIBALTA Genç Erkek (14-18)
BERKANT TAŞCI NF KİMYA CYCLING TEAM Genç Erkek (14-18)
YUSUF KARAARSLAN DOLUNAY BISIKLET SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (14-18)
TAYLAN TANRIVERDI YÜZ SÜR KOL SPOR KLÜBÜ (S2R TEAM) Genç Erkek (14-18)
AHMET BERAT SANDI KONYA GENÇLIK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (14-18)
AHMET EREN KORKMAZ BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESPOR KLÜBÜ DERNEĞI Genç Erkek (14-18)
YIĞIT EFE AKTAŞ ANKUVA BİSİKLET TAKIMI Genç Erkek (14-18)
YIĞIT ALP DEMIRBAŞ PELOTON İSTANBUL SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ Genç Erkek (14-18)
UYGAR ŞANSLI BAHÇEŞEHİR BİSİKLET KULÜBÜ Genç Erkek (14-18)
ALP EREN KÖSELER BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Genç Erkek (14-18)
OKAN İNAN PAMUKOVABISIKLET Genç Erkek (14-18)
ERSIN AKGÜN BISAN FABRIKASI YARIŞ TAKIMI Genç Erkek (14-18)
MUHAMMED YUNUS DEMIR DOST BISIKLETLER SPOR KULÜBÜ Genç Erkek (14-18)
HASAN YAĞIZ ÖZTÜRK ITEK BISIKLET SPOR KLÜBÜ Genç Erkek (14-18)
ARDA ÖZER KARŞIYAKA BELEDIYESI Genç Erkek (14-18)
MUSTAFA TEKIN NF KİMYA CYCLING TEAM Genç Erkek (14-18)
KAAN SOYLU ÖZKALBIM BISAN Elit Erkek (19-34)
KAMIL DENIZ COŞKUNER DIDIM POSEIDON BISIKLET SK DERNEĞI Elit Erkek (19-34)
AYLIN BODUR SIVAS KULÜP Elit Erkek (19-34)
EMIR UZUN DOST BISIKLETLER Elit Erkek (19-34)
BATURALP KOYUN VELOCORNS Elit Erkek (19-34)
ERDAL CANER ALSANCAK Elit Erkek (19-34)
ÖMER FARUK ASRA VELESBIST BISIKLET SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
MUHAMMED ERKAN TREK TRAKYA Elit Erkek (19-34)
BORAN ÖZMEN VELESBİST Elit Erkek (19-34)
BEDIRHAN ÇAĞATAY ŞIMŞEK ANKUVA BISIKLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)
ESAT CEYLAN BISAN BISIKLET S.K DERNEĞI Elit Erkek (19-34)
SAYGIN GENÇER AYDIN İKI TEKER SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
ALI TOLGA ERTURAN Elit Erkek (19-34)
AHMET SEMIH GENIŞ KARABURUN SU VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
DOĞUŞCAN PÜSGÜLLÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KLUBÜ Elit Erkek (19-34)
SÜLEYMAN URCU NF KİMYA CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)
UMUT EFE ALPKOÇAK Elit Erkek (19-34)
HARUN ÇINAR VELESBIST SPOR KÜLÜBÜ Elit Erkek (19-34)
MUHAMMED MASUM KAYA LADRI DI BICICLETTE Elit Erkek (19-34)
UMUT SOYTÜRK Elit Erkek (19-34)
ZEKI KAYGISIZ BISAN BISIKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞI Elit Erkek (19-34)
MEHMET KANAT TREK TRAKYA BISIKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
ÖMER ÖZTÜRK BOLU BELEDIYE SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
MEHMET TAHIR SOYASLAN VELOCORNS Elit Erkek (19-34)
SALIH KILIÇARSLAN Elit Erkek (19-34)
VEYSEL KARANI KAYA BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Elit Erkek (19-34)
MEDET KEREM BABACAN GEBZE BISIKLET KLUBÜ Elit Erkek (19-34)
KIVANÇ ÖZKARAYEL UNİCYCLE Elit Erkek (19-34)
YAKUP BİLGİN VELOCORNS Elit Erkek (19-34)
MUHSIN FURKAN ÇAĞRI ÜNAL FERDI Elit Erkek (19-34)
ÖMER ÇETİNER BIKEPEDIA RC Elit Erkek (19-34)
ALIŞAN AYTEKIN TEAM SYNERGY Elit Erkek (19-34)
CESUR ALAK BISAN BISIKLLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)
UĞUR BAYRAKTAR - Elit Erkek (19-34)
MEHMET EFE BALLI PELOTON ISTANBUL BISIKLET SPOR K. Elit Erkek (19-34)
EGE ONAT DOĞUŞLU BIKEPEDIA Elit Erkek (19-34)
KERIM ERASLAN BAHÇEŞEHIR BISIKLET KULÜBÜ BBK Elit Erkek (19-34)
SAMET RAŞIT SERPİCİ VELOKARMA ® Elit Erkek (19-34)
HÜSEYIN OZAN TÜRKAN BAĞIMSIZ Elit Erkek (19-34)
SÜLEYMAN ÇELIKKAYA BISAN FABRIKA YARIŞ TKM. Elit Erkek (19-34)
ŞÜKRÜ KIRMAN VELOCORNS Elit Erkek (19-34)
OGÜN HIZAR TEAM SYNERGY Elit Erkek (19-34)
SEHER ŞENER VELESBIST BISIKLER SPOR KULÜBÜ Elit Kadın (19-34)
SERKAN BALKAN TREK TRAKYA SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
CAN BERAT GÜNGÖR YÜZ BIN KOŞ Elit Erkek (19-34)
YUSUFCAN İNCEGÜL SUICIDE SQUAD Elit Erkek (19-34)
BARIŞ CIHAN KARAKUŞ SUICIDE SQUAD Elit Erkek (19-34)
MEHMET BIŞER BIREYSEL Elit Erkek (19-34)
SERDAR EMİN YÜCE VELESBİST Elit Erkek (19-34)
MERT ALPKOÇAK FERDI Elit Erkek (19-34)
EYYÜP DURGUN BURSA FERDI Elit Erkek (19-34)
GÖRKEM AYDIN Elit Erkek (19-34)
KAAN KARADAĞ PEDALHANE - ALMOB Elit Erkek (19-34)
HARUN HASBI AYZIT RUBICONATHLETICPERFORMANCE Elit Erkek (19-34)
MERT ARSLAN GÖZTEPE SK Elit Erkek (19-34)
MUHAMMED SERDAR BOŞNAK ÇEKMEKÖY BISIKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)
ERSEL GAYRET FERDI Elit Erkek (19-34)
ORHAN KOYUTÜRK KARABURUNSPOR Elit Erkek (19-34)
SADULLAH ÇIRAY AKHISAR BELEDIYE BASKETBOL S.K DERNEĞI Elit Erkek (19-34)
AKIN AYAZ VELESBIST Elit Erkek (19-34)
ATILAY BAYAT Elit Erkek (19-34)
COŞKUN ŞAHIN TEAM SYNERGY Elit Erkek (19-34)
MEHMET SEÇKIN ÖZTÜRK Elit Erkek (19-34)
RECEP MIKIR ÇEKMEKÖY BISIKLET Elit Erkek (19-34)
TUNAY İDACI Elit Erkek (19-34)
EMRE ÖZTÜRK FERDI Elit Erkek (19-34)
ALI LEFLEF Elit Erkek (19-34)
EMIN KOÇAN DENİZLİ NF KİMYA CYCLING TEAM Elit Erkek (19-34)
AZIZ SARI Elit Erkek (19-34)
AHMET MUTLU Elit Erkek (19-34)
VOLKAN KAÇAR ÇEKMEKÖY BISIKLET GRUBU Elit Erkek (19-34)
ERTUĞRUL ÖZDINÇ Elit Erkek (19-34)
CANAN COŞKUN Elit Erkek (19-34)
EMRE CAN GÜDER Elit Erkek (19-34)
SAMET ÇAĞLAR Elit Erkek (19-34)
LEVENT ÖZKARAYEL Elit Erkek (19-34)
BILAL SAFER CAN Elit Erkek (19-34)
BURAK ENGIN Elit Erkek (19-34)
ANIL CUMHUR BAYKAL İZMİR TREKKING BİSİKLET KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
UMUT ERDAL Elit Erkek (19-34)
ALI KOCA FERDI Elit Erkek (19-34)
MUHAMMED SALIH UZUN İSTANBUL KARABURUN SU VE DOĞA S.K Elit Erkek (19-34)
NAIL ACUN KAYBEDENLER KLÜBÜ Elit Erkek (19-34)
BURAK ÜNSALAN RM BENT FOOD CO. Elit Erkek (19-34)
AHMET EMRE AKCAN VELESBIST BISIKLET SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
METEHAN NEBIOĞLU Elit Erkek (19-34)
AHMET KOCADINÇ WELOVETRI Elit Erkek (19-34)
SERCAN GIDEN VELESBİST Elit Erkek (19-34)
NURULLAH YAVUZ TTTECH Elit Erkek (19-34)
ORHAN ÇAYHAN BIKEPEDIA Elit Erkek (19-34)
ARIF VOLKAN GÜVEN VELESBIST Elit Erkek (19-34)
MURAT ONUR YÜCE FERDI Elit Erkek (19-34)
BARTU ERTÜRK YBK Elit Erkek (19-34)
HASAN HÜSEYIN ÇAKIR Elit Erkek (19-34)
ŞENIZ PAMUK CYCLINGBABES Elit Kadın (19-34)
MEHMET YAZICI 5.30CYLING TEAM Elit Erkek (19-34)
BERK DORUK Elit Erkek (19-34)
TUNA ERSIN Elit Erkek (19-34)
HÜSEYIN SUBAŞI ANTALYA CYCLING ACADEMY Elit Erkek (19-34)
AHMET CIHAN AYTULUN HI-RIDE Elit Erkek (19-34)
ARI AĞDERE Elit Erkek (19-34)
YAŞAR ÖZKAN TEAM SYNERGY Elit Erkek (19-34)
GÜRAY ORBEYI YUZBINKOS Elit Erkek (19-34)
DOĞUŞ AKGÜL FERDI Elit Erkek (19-34)
ÖMER FARUK DEMIRHÜYÜK Elit Erkek (19-34)
CEM EREN YILDIRIM Elit Erkek (19-34)
MUSTAFA CAN YALAMAN BURSA TRIATLON SK Elit Erkek (19-34)
KÖKEN UZUNTAŞ Elit Erkek (19-34)
SÜLEYMAN ALPER KARAHAN Elit Erkek (19-34)
BURCU ATEŞ Elit Kadın (19-34)
ŞÜKRÜ ARSLAN VELESBIST BISIKLET SPOR KULÜBÜ Elit Erkek (19-34)
AYKUT SANCAKLI VELESBIST Elit Erkek (19-34)
BERK KILIÇ TEAM SYNERGY Elit Erkek (19-34)
FEHMI AYDIN PINAREVLI Elit Erkek (19-34)
KADRIYE ECE ÖNCAN AG TRAINING Elit Kadın (19-34)
ALPER CAN TOPUZ YÜZBINKOŞ Elit Erkek (19-34)
YUSUF ALPEREN AYAR Elit Erkek (19-34)
MUSTAFA ÖZKILIÇ Elit Erkek (19-34)
SAVAŞ GÜNDOĞAN Elit Erkek (19-34)
OZAN ONGUN - Elit Erkek (19-34)
ZEYNEL AKGÖNÜL IZMIR FERDI Elit Erkek (19-34)
ESRA KÜRKCÜ AKGÖNÜL DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI Elit Kadın (19-34)
ABDÜLKADİR KELLECİ FERDİ Master Erkek (35-39)
MEHMET ÖĞRETEN VELESBIST Master Erkek (35-39)
HAKAN ALBAYRAK Master Erkek (35-39)
ÖZCAN BÖCEK PRO DESIGN TEAM Master Erkek (35-39)
ERDAL ACAR TURKCELL Master Erkek (35-39)
SADIK KOT KARŞIYAKA BELEDIYESI SPOR KLUBÜ Master Erkek (35-39)
İSLAM ÇAVAŞ VELOSTROM Master Erkek (35-39)
FAISAL HAKIM YÜZ BIN KOŞ Master Erkek (35-39)
İLHAMI GÜMÜŞ MANISA BISIKLET S.K. DERNEĞI Master Erkek (35-39)
HAKAN AYDIN ATAKENT CYCLİNG TEAM Master Erkek (35-39)
KARACA KACAR ONARAN ACADEMY Master Erkek (35-39)
CEMIL SIRIŞ GARMIN TÜRKIYE Master Erkek (35-39)
SELÇUK ŞAHIN 5³° CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)
GÜNAY AKTAŞ Master Erkek (35-39)
SAVAŞ SAMAY BEYLIKDÜZÜ TRIATLON GRUBU Master Erkek (35-39)
GAMZE CEYHAN TREK TRAKYA Master Kadın (35-39)
SEVCAN ALPER BIKE PEDIA RACING TEAM Master Kadın (35-39)
BURAK DEMIRAY BAHÇEŞEHIR BISIKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
HAKKI ADNAN CEYHAN TREK TRAKYA Master Erkek (35-39)
İSMAIL KILINÇ Master Erkek (35-39)
YEŞİM ZEYNEP FİRİDİN VELESBİST Master Kadın (35-39)
MURAT KILIÇ Master Erkek (35-39)
ENGIN BÖREKCI ÇEKMEKÖY BISIKLET GRUBU Master Erkek (35-39)
UMUT SARAÇOĞLU TEAM CARIA VELOMARİS Master Erkek (35-39)
İZZET KAFALI TEAM SYNERGY Master Erkek (35-39)
EMRE ZENGIN OUTDOORİZMIR Master Erkek (35-39)
AHMET KIRNAZ Master Erkek (35-39)
ÖZKAN BALABAN BIKEPEDIA RACING TEAM Master Erkek (35-39)
EMRE KARAARSLAN PEDALTÜRK Master Erkek (35-39)
MEHMET PALA TURKCELL Master Erkek (35-39)
ERCAN ÖZKAYA SILIVRI YOL BISIKLETI GRUBU Master Erkek (35-39)
OSMAN CAN OMURCALI Master Erkek (35-39)
GÖKHAN UZUNTAŞ ORVELO Master Erkek (35-39)
LEE HAYWARD THE DREAM TEAM Master Erkek (35-39)
SERHAT CIHAN FTACYCLINGTEAM Master Erkek (35-39)
SELÇUK AKDENİZ TURKCELL Master Erkek (35-39)
TANER EMİNOĞLU Master Erkek (35-39)
MAHMUT AKKUŞ TEAMO2CC Master Erkek (35-39)
BURAK ÜÇOK EARLY BIRDS CYCLING CLUB Master Erkek (35-39)
AYDIN GÜLLÜDAĞ YÜZ BIN KOS SPOR KULUBU Master Erkek (35-39)
EBRU GÜVEN EARLY BIRDS CYCLING CLUB Master Kadın (35-39)
IRFAN KURU BAHÇEŞEHIR BISIKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
BENAY YAKIŞIR ÇITILGÜLÜ TRIA Master Kadın (35-39)
CÜNEYT TURAN FERDİ Master Erkek (35-39)
SERHAT YILMAZ VARGREN CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)
BARIŞ OKUDUCU BIKE PEDIA Master Erkek (35-39)
KAĞAN YAVUZ Master Erkek (35-39)
MEHMET HAKAN MESTANDOĞAN MANIVELO Master Erkek (35-39)
ONUR EREN FERDI Master Erkek (35-39)
ÜMIT TEMEL BALIKESIR BISIKLET S.K. DERNEĞI Master Erkek (35-39)
YILDIRIM BAYAZIT Master Erkek (35-39)
YUNUS ÖZDEMIR DOSTBISIKLETLER Master Erkek (35-39)
SERKAN AKSEL Master Erkek (35-39)
ISMAIL SENCER ÖZDEMIR Master Erkek (35-39)
SULAIMAN KAMARUDIN Master Erkek (35-39)
ERKAN AKYALÇIN USTRI Master Erkek (35-39)
HAKKI ERSOY FERDI Master Erkek (35-39)
CANER YÜCE BEYKOZ BELEDIYESI GENÇLIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞI Master Erkek (35-39)
UFUK TÜRKOĞLU TURKCELL Master Erkek (35-39)
ORHAN KONCA SERÇEV SEREBRAL PALSILI ÇOCUKLAR DERNEĞI Master Erkek (35-39)
HAŞIM CÖMERTPAY Master Erkek (35-39)
İSMAİL EVREN YÜZÜGÜZEL EARLY BIRDS CYCLING CLUB Master Erkek (35-39)
SERHAT ALTAY DEMIR PEDAL KIRKLARELI BISIKLET Master Erkek (35-39)
ONUR KURUOĞLU AMCOR İZMIR Master Erkek (35-39)
ABDULLAH YILDIRIM AYDIN IKI TEKER BISIKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞI Master Erkek (35-39)
ÖZGÜR ÇEKTİR AYDIN İKI TEKER BISIKLET KLUBÜ DERNEĞI Master Erkek (35-39)
EMRE POSACIOĞLU FERDI Master Erkek (35-39)
CAN AYHAN HERKOŞULDA Master Erkek (35-39)
ALI SOYDAN TURKCELL Master Erkek (35-39)
ÖZHAN ÖZTÜRK BAHÇEŞEHIR BISIKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
MUSTAFA YÖNET AYDIN İKI TEKER SPOR KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
BILAL KOLCU Master Erkek (35-39)
YAKUP YÜKSEL Master Erkek (35-39)
CEM KURTULDU - Master Erkek (35-39)
AKIF ÇARIK İZGA Master Erkek (35-39)
ÖZGÜR BORA Master Erkek (40-44)
SELÇUK YENIER BAHÇEŞEHIR BISIKLET KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
İLKER AKSOYLAR Master Erkek (40-44)
ÖZGÜR TAŞ PARKUR BİSİKLET Master Erkek (40-44)
ONUR SAYGI 530 CYCLING CLUB Master Erkek (40-44)
EMRAH BAYRAKTAR BORUSAN BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
HALIL ULAŞ ASIA CHAI ART Master Erkek (40-44)
FATIH CEBIR ÇEKMEKÖY BISIKLET KLUBÜ Master Erkek (40-44)
BAŞAR YILMAZ Master Erkek (40-44)
OĞUZHAN ÇETIN FERDI Master Erkek (40-44)
FERHAT YILMAN TREK TRAKYA BİSİKLET KULUBÜ Master Erkek (40-44)
YUSUF ULUSOY BAHÇEŞEHIR BISIKLET KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
AHMET AKMAN Master Erkek (40-44)
SERKAN DIZMAN 530 CYCLING TEAM Master Erkek (40-44)
YÜCEL YİĞİT AYDIN İKİ TEKER BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
OZAN ŞIMŞEK İDADIK Master Erkek (40-44)
KORAY FIRIDIN VELESBIST Master Erkek (40-44)
SERKAN DEMIREL IKI TEKER Master Erkek (40-44)
ERCÜMENT BORAN PETKIM SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
UMUT HASAN KANTARCI YOK Master Erkek (40-44)
UĞUR ÖZDEMIR PEDALTÜRK Master Erkek (40-44)
AHMET EREN İSS TURKEY CYCLİNG Master Erkek (40-44)
OLCAY KANARGI Master Erkek (40-44)
ENVER YAŞAR FERDI Master Erkek (40-44)
OSMAN KAYHAN YALIN HERKOŞULDA Master Erkek (40-44)
ÖZKAN GENÇ TURKCELL Master Erkek (40-44)
SERDAR DEMIR VELESBIST Master Erkek (40-44)
BARIŞ METIN ERGÜVEN EARLY BIRDS CYCLING CLUB Master Erkek (40-44)
ALPER ÇELEBI FERDI Master Erkek (40-44)
GÜVEN BEKIŞ Master Erkek (40-44)
ÖZGÜR DEMIRGÖREN Master Erkek (40-44)
SALIH GEZEK TREK TRAKYA Master Erkek (40-44)
TUNAY OFLI Master Erkek (40-44)
OĞUZ ÖZÇELİK BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
AHMET BIÇER BBOM İZMIR Master Erkek (40-44)
MELIH ÖNYER HERKOŞULDA Master Erkek (40-44)
MERT ÖRÜCÜ AG TRAINING Master Erkek (40-44)
ZAFER AŞLAMACI VELESBIST Master Erkek (40-44)
YASIN İNANÖZ SASFIT Master Erkek (40-44)
SENCER KAN BIKEPEDIA Master Erkek (40-44)
MURAT BAŞOĞLU FERDİ Master Erkek (40-44)
ALI HAYDAR BAŞBAY SMYRNA TRAIN Master Erkek (40-44)
YUNUS YETKIN AYTEMIZ ALANYASPOR Master Erkek (40-44)
BAHATTIN UZUNLAR Master Erkek (40-44)
OKAN BAKOĞLU ÇAB Master Erkek (40-44)
ABDULLAH KARAKAŞ FERDI Master Erkek (40-44)
HASAN AKSOY Master Erkek (40-44)
ELIF NERGIS BIRLIK 341 Master Kadın (40-44)
SELMAN ÖZGÜR ÇUBUKÇU BOĞAZIÇI ROWING MASTERS Master Erkek (40-44)
TUFAN SAĞNAK PELOTON İSTANBUL BSK. Master Erkek (40-44)
KIVANÇ BABACAN VELESBIST Master Erkek (40-44)
OKAN BILIR ÇEKMEKÖY BISIKLET GRUBU Master Erkek (40-44)
SERKAN TANRIBILIR DEMIR PEDAL BISIKLET VE DOĞA SPORLARI DERNEĞI Master Erkek (40-44)
BARIŞ KAYA Master Erkek (40-44)
ÖZGÜR ÜRKER FERDI Master Erkek (40-44)
ÖZLEM KAPLAN FERDI Master Kadın (40-44)
MURAT SARIGÜLSEV Master Erkek (40-44)
MURAT YALÇIN DİDİM POSEİDON BİSİKLET SPOR KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
ERKAN KAYA Master Erkek (40-44)
BARIŞ GENÇ Master Erkek (40-44)
AHMET ACAR ATASEVEN Master Erkek (40-44)
ARMAN AZIZ KARAGÜL FERDI Master Erkek (40-44)
DILEK DEMIR BIKE PEDIA Master Kadın (40-44)
TIMUR NİZAM TREK TRAKYA Master Erkek (40-44)
GÜVEN DURUL VELESBIST Master Erkek (40-44)
SALIH TURAL Master Erkek (40-44)
FEHMİ BERK TOPER Master Erkek (40-44)
SELÇUK BERTAN LEFTRIGHT MULTISPORT Master Erkek (40-44)
NECİP DEĞİRMENCİ Master Erkek (40-44)
STEPHEN MOORES Master Erkek (40-44)
KAAN TUNA IGR Master Erkek (40-44)
KASIM UMUT YILDIRIM BAHÇEŞEHİR BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
ENGIN SARI AMORIUM PARK BISIKLET KULÜBÜ Master Erkek (40-44)
TIMUR GELEN Master Erkek (40-44)
BURÇİNHAN DOĞAN FERDİ Master Erkek (40-44)
ARKIN ŞIKTAŞLI Master Erkek (40-44)
LEVENT ELKIRMIŞ Master Erkek (45-49)
ILKAY AYGÜN Master Erkek (45-49)
ALPIN YALÇI Master Erkek (45-49)
VOLKAN KURDOĞLU Master Erkek (45-49)
OĞUZ ŞENGEZER SUNDU BISIKLET Master Erkek (45-49)
AHMET TARIK OK YAPIKREDI SPOR KLUBÜ IKTISADI IŞLETMESI Master Erkek (45-49)
DEVRIM ARDIÇ ITEK BISIKLET SPOR KLÜBÜ Master Erkek (45-49)
HÜSEYIN BALCI SST Master Erkek (45-49)
MURAT BOZTAŞ Master Erkek (45-49)
ALİ GÖRKEM ALGIN BURSA BİSİKLET SPOR KULUBÜ Master Erkek (45-49)
OĞUZ KIRMIZIYEŞİL FERDİ Master Erkek (45-49)
ABDÜSSELAM ÇAMUR BIREYSEL Master Erkek (45-49)
AHMET MELIH YAVAŞ Master Erkek (45-49)
YALÇIN KOÇ FLAMME ROUGE İZMIR Master Erkek (45-49)
RIZA ÇAYLI Master Erkek (45-49)
ATAMAN ŞEKERCİ NASHİRA CYCLİNG TEAM Master Erkek (45-49)
HAKAN ÖZKAN Master Erkek (45-49)
GREGORY JAMES LAWRIE PELOTON İSTANBUL BSK Master Erkek (45-49)
MEHMET FATIH SEYHAN Master Erkek (45-49)
OKTAY KANYILMAZ ÇEŞME Master Erkek (45-49)
NOYAN TÜRKER Master Erkek (45-49)
HARUN TÜRÜNZ NASHIRA CYCLING TEAM Master Erkek (45-49)
MURAT ÖZTÜRK IGR CC Master Erkek (45-49)
TOLGA ALPAĞOT Master Erkek (45-49)
İSMAIL ÖNDER ÜNAL KPMG BISIKLET KLÜBÜ Master Erkek (45-49)
KORAY SİNDELIŞIK SUNPARADISE Master Erkek (45-49)
ALI PARTIGÖÇ PAMUKKALE BISIKLET DERNEĞI Master Erkek (45-49)
MUSTAFA KÜRŞAT AKIN NASHIRA BISIKLET TAKIMI Master Erkek (45-49)
KARIN SENZ Master Kadın (45-49)
İBRAHIM BAYKAL PELOTON ANTALYA Master Erkek (45-49)
SEDAT AVCILAR FERDI Master Erkek (45-49)
MARK SONGHURST FLAMME ROUGE Master Erkek (45-49)
CENK CEYHAN BUENA VISTA SOCIAL CLUB Master Erkek (45-49)
ERÇIN BAYSAL HERKOŞULDA Master Erkek (45-49)
KORAY AL VELESBIST Master Erkek (45-49)
SELÇUK BAĞÇE BAHÇEŞEHİR BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (45-49)
KEMAL ERHAN ÖZKAN NASHIRA CYLCING TEAM Master Erkek (45-49)
ISA ACAR FERDI Master Erkek (50-54)
ALI BOYRAZ BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Master Erkek (50-54)
KEMAL KOYUNLU Master Erkek (50-54)
MURAT ENÇ FERDI Master Erkek (50-54)
ASIM AHMET ÖZGÜN TREK TRAKYA Master Erkek (50-54)
ILKAY TANER ÇEKMEKÖY BISIKLET KULÜBÜ Master Erkek (50-54)
FATMA BAHAR SUNAY Master Kadın (50+)
GÜRAY TATLI BURSA TRIATLON SK Master Erkek (50-54)
MUTLU KADRI ERÇEVIK ISS CYCLING TEAM Master Erkek (50-54)
AHMET CEM BATUKAN Master Erkek (50-54)
IAN STEWART COLLINS FLAMME ROUGE Master Erkek (50-54)
ŞENER EROĞLU PEDALHANE-ALMOB Master Erkek (50-54)
YAŞAR JANBERD DINÇER VELESBIST Master Erkek (50-54)
CAHIT GÜVENSOY Master Erkek (50-54)
CHRISTIAN RANHEIM IF FROY Master Erkek (50-54)
İBRAHIM HAKAN TANGUT VELESBIST Master Erkek (50-54)
REFIK ÜMIT GÖRGÜLÜ FERDI Master Erkek (50-54)
TOLGA YOLDAŞ CICLO GÜZELBAHÇE Master Erkek (50-54)
BINATLI TUGAY MARATONIST Master Erkek (50-54)
ŞÜKRÜ BINGÖL ALBIS Master Erkek (50-54)
OĞUSHAN TAVUS AMEROPA GLOBAL CYCLING Master Erkek (50-54)
TUĞRUL MUSTAFA CENGIZ EROĞLU VELESBIST BISIKLET SPOR KULUBÜ Master Erkek (50-54)
YÜCEL KALEM Master Erkek (50-54)
ERHAN KONAKLILAR Master Erkek (50-54)
NOGAY GIRGINKARDEŞLER Master Erkek (50-54)
ŞEREF SARICA FERDI Master Erkek (50-54)
İAN ACASTER THE DREAM TEAM Master Erkek (50-54)
İLHAN SARIKAYA SUNDU BİSİKLET Master Erkek (50-54)
EAN REID THE DREAM TEAM Master Erkek (50-54)
FARUK SUAT DEDE Master Erkek (50-54)
CAN ELMAS FERDI Master Erkek (55-59)
HALIT HALUK BABACAN MARATONIST Master Erkek (55-59)
MURAT KADIR TURAL Master Erkek (55-59)
BRIAN TUMMONS Master Erkek (55-59)
İSMAIL AVNI YAĞCIOĞLU KASTAMONU AMORIUM BISIKLET S.K Master Erkek (55-59)
ABDULKERIM SANCAK VARGREN CYCLING TEAM Master Erkek (55-59)
YAVUZ ŞAHİN TASKIRAN EĞİTİM SPOR KLUBU Master Erkek (55-59)
ORKUN EKINCI IGR CC Master Erkek (55-59)
KORKUT AHMET SEROZAN Master Erkek (55-59)
MEHMET AKIF BAYKAN ALBIS Master Erkek (60-64)
UFUK DEMIREL KADANS BISIKLET Master Erkek (60-64)
P BERNARD GENTRIC Master Erkek (60-64)
NİHAT TOPUZ Master Erkek (60-64)
HAYATTIN SÖYLER BALIKESIR BISIKLET SPOR KLÜBÜ Master Erkek (60-64)
CIHANGIR ÇIÇEN ALBIS Master Erkek (65+)

Aynı Etkinliğe Diğer Katılım Türleri